ŞEYTANİ VİRÜS KORSAN DEVLET İSRAİL

Share

 

 

Vuslat Dergisi 195. sayısında,  “Zulmün Kod Adı İsrail” manşetiyle çıktı. Dergi, dünyada ki terörün en büyük aktörü İsrail olduğuna dikkat çekiyor.  Vuslat, İsrail’in terör üretme üssü ve bütün insanlık için büyük bir tehlike olduğunu detaylı bir şekilde ele almaktadır.

Ey Müslüman! İsrail’in Nasıl Kanlı Bir Çete Olduğunu İyi Bil

Yüzyıllardır İslâm coğrafyası zalimler tarafından kuşatılmış durumda. Birçok İslâm ülkesi, kan, ateş, yıkım, ölüm ve katliâmlar içerisinde. Filistinli Müslümanlar da, ABD ve Avrupa’nın desteğiyle Ortadoğu’da Müslümanları öldürmek ve güçsüz kılmakla görevlendirmiş İsrail şer şebekesi tarafından en modern silahlarla kuşatılmış vaziyette.

İşgalci İsrail, bir taraftan Müslümanları öldürürken, diğer taraftan Mescid-i Aksa’yı Müslümanların kontrolünden almanın çabası içerisinde. Filistinli Müslümanlar, öz topraklarında her gün vahşî İsrail’in mermilerine hedef olup, dünyanın gözü önünde mazlumca şehid oluyorlar.

İşgal devleti katil ve vahşî İsrail, katliâmlarını yaparken elbette birilerinden güç ve kuvvet almaktadır. İsrail’in en büyük ortağı ABD’dir.  ABD, İslâm coğrafyasına, İsrail üzerinden yön vermeye çalıştığı bilinen bir gerçek. ABD ve İsrail insanlığın ortak düşmanıdır. İkisi birbirini beslemektedir. İkisi de bütün insanlığı kendileri için,  köle olarak görmektedirler.

İsrail ve Dünya Zalimlerine Karşı Tek Yürek Tek Ümmet Olmak

İslâm düşmanları, ortak hedef konusunda birlikte hareket etmeyi şimdilik başarmış durumdalar.  İslâm Ümmeti ise, tek ümmet olma konusunda ciddî problemler karşılaştığı için ve bu problemleri kendi içerisinde aşamadığı için, zalimler karşısında tek yürek, tek bilek ve tek ümmet olma noktasında sıkıntılar yaşayarak, normal gücünün altında kalıyor.

Bu konuda Rabbimiz Allah bizi uyarmaktadır:

“Allah’a ve Resûlü’ne itaat edin ve çekişip birbirinize düşmeyin, çözülüp yılgınlaşırsınız, gücünüz gider. Sabredin. Şübhesiz Allah, sabredenlerle beraberdir.” (Enfal, 8/ 46)

İsrailsiz Bir Dünya, Demek Huzurlu Bir Dünya Demektir

İsrailsiz bir dünya demek, İslâm coğrafyasının huzurlu olması demektir. İsrailsiz bir dünya için, Müslümanların bir “Mescid-i Aksa Bilinci”, bir “Kudüs Bilinci” bir “Ümmet Bilinci” oluşturmaları gerekmektedir.  İsrail gibi bir şer şebekesinden kurtulmak için, önce onu iyi tanımak gerekiyor.   Önce düşmanı iyi tanımak, sonrada ona göre yol haritası çizmek gerekiyor.

Kur’ân-ı Kerim’de, yahudilerin yeryüzünde fesat çıkardıkları haber verilmektedir:

“Yeryüzünde bozgunculuğa çalışırlar. Allah ise bozguncuları sevmez.” (Maide, 5/64)

Tarihe baktığımızda yahudiler, bulundukları her toplum ve toprak parçasında azgınlık yapmış, sürekli kan dökmüşlerdir. Bugün de bu tutumlarını, Filistin topraklarında zalimce sürdürmektedirler.

Müslümanlara yapılan bu zulme dur demek için, katil sürüsü İsrail’in kuruluş amacını, kuruluş gerekçesini, Ortadoğu’daki hayallerini iyi bilmek gerekiyor.

Dergide Yazısı Olan Yazarlar

Faruk Köse, Mustafa Özcan, Ahmed Kalkan, Ahmet Varol, Fırat Toprak, Abdullah Dai, Hüseyin Kerim Ece, Süleyman Gülek, Mehmet Fırat, Murat Said Özdemir, Seyfulislam Çapanoğlu, Rumeysa Akçakaya

Dergi Hakkında Detaylı Bilgi İçin: 0 (216) 612 78 22 www.vuslatdergisi.com

 

 

Share

1981 Van doğumlu. Yüzüncüyıl Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Mezunu. Milli Eğitim Bakanlığında Öğretmen. Çeşitli dergi, gazete, İnternet sitesi ve platformlarda yazar. Güncel yazılar, gezi yazıları ve öyküler yazmaktadır. Kitap çalışmaları devam etmektedir.

İzzet IRMAK hakkında 359 makale
1981 Van doğumlu. Yüzüncüyıl Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Mezunu. Milli Eğitim Bakanlığında Öğretmen. Çeşitli dergi, gazete, İnternet sitesi ve platformlarda yazar. Güncel yazılar, gezi yazıları ve öyküler yazmaktadır. Kitap çalışmaları devam etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.