Acılardan nemalanan sapkınlar!

Share

 

Eylül de Leyla da bütün çocuklar da bu toplumun ortak acısıdır. Bunun üzerinden, kendi kıt akıllarınca, iktidarı ve Cumhurbaşkanını yıpratmaya çalışanlar, bütün samimiyetimle söylüyorum, bu yavrucakların asıl katilleridirler.

Birlik olup ahlaksızları çökertmemiz gerekirken, toplumu acılar üzerinden ayrıştırmaya çalışan bu zavallı güruh, aynı zamanda gezi, 17-25 darbe girişimleri başta olmak üzere pek çok dış kaynaklı eylemde de aynı tavrı sergilemişlerdi. Bir gerçek vardır ki hep aynı yerden akıl alan bu yapıların, her seferinde milli iradeye tosladıkları halde, bu eylemlere yeniden yeniden girişmeleri, kapasitelerinin darlığının da göstergesi.

Yasal, demokratik ve şeffaf yollarla elde edemedikleri iktidarı, bu tür ayak oyunları ile elde etmeye çalışan feto, pkk başta olmak üzere gizli ve açık terör örgütlerinin maşası bu zavallılar; dizilerle, sahte zevklerle, gençlik damarına basılan eğlencelerle kandırılanlardır maalesef. Arka planda ise malum terör örgütleri, onların arkasında yerli işbirlikçi sermaye, onların da arkasında küresel şer odakları…

Bakar mısınız bunların çelişkilerine… Çocuk tacizcileri için en büyük tepkiyi verenler; iktidar ve Erdoğan’ı seven geniş halk kitleleridir ama günlerce köşelerinde sinsice bekledikten sonra ortaya çıkan bu solucanlar, bu kesimi suçlu gösterme çabasında. Temel sebebi ne peki?

Çok açık… Biz bu tacizcilerin idam veya en ağır cezaları almasını istedik ya, bunların kanına dokundu tâbi. Çünkü bunların işi gücü cinsel sapıklık zaten. Bunların ağababaları gerek Kandillerde gerekse lüks rezidanslarda, kaçırdıkları milletin küçük kızlarının ırzına geçiyorlar ya bunun bitmesini istemiyorlar.

Düşünsenize sözde bir milletvekili çıkıyor ve idam ile hadım cezası insanlık onuruna aykırıdır diyor. Kime diyor? Bu sapıklara en ağır cezayı vermeye çalışan iktidara… Peki, bu sapıklara nasıl bir ceza verelim? Cevap yok. Bunlara verilecek ceza insanlık onuruna aykırı da aşağılık bir şekilde yaptıkları eylem insanlık onuruna çok mu uygun?

Sizi gidi sapık, cinsel özürlü, beyni apış arasında çalışan garip varlıklar sizi… Hem “pornoma” dokunma” dersiniz hem de zavallı çocukları taciz ile öldüren arkadaşlarınızı korumak için Cumhurbaşkanını hedef gösterirsiniz… Hem her fırsatta cinsel sapkınlara özgürlük dersiniz hem de cinsel sapık katilleri korumak için iktidarı hedef gösterirsiniz… Hem terör örgütlerini “oy oy” oynayarak açıkça beslersiniz hem de hedef şaşırtmak için bu tür sapıklıkları yok etmeye çalışan kesimleri ve onların desteklediği Erdoğan’ı, iktidarı ve onu seven millet çoğunluğunu hedefe koyarsınız…

Eylül’ü katleden pislik, sizin arkadaşınız çıktı diye mi bu telaş? Leyla’yı katleden aşağılık, PKK  sempatizanı çıktı diye mi bu endişe?

Hadi oradan, hadi oradan, hadi oradan!

Biz ha(l)k için, adalet için, vatan için sokağa çıkarız… Bir çıkarız pir çıkarız. 15 Temmuzda çıkarız, hain fetocu mankurtlarınızı ezer geçeriz. Şimdi siz insanları sokağa çağırıp sözüm ona Erdoğan’a yönelik bir eyleme dönüştürmek istiyorsunuz ya, ona mahsuben…

Siz asla Erdoğan’ın neden bu kadar sevildiğini ve bütün oyunlara rağmen, hala halkın desteğini aldığını asla anlayamamaksınız.  Bir ipucu vereyim ama ben size; halk sizin sapık, terör sevici olduğunuzu biliyor. Erdoğan’ın kendilerinden, halktan biri olduğunu da biliyor. Hadi devamını siz getirin.

Siz ne Eylül’ün ne de Leyla’nın acısını hissedemeyecek kadar zavallısınız. Onun için şu iki şiirlerimin linkini vereyim de bari azıcık hissedin bu yavrucakların asıl acısını kimin hissettiğini…

 

EYLÜL

http://izzetirmak.com/edebiyat/siir/eylul.html

LEYLA

http://izzetirmak.com/edebiyat/siir/leyla.html

 

 

Share

1981 Van doğumlu. Yüzüncüyıl Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Mezunu. Milli Eğitim Bakanlığında Öğretmen. Çeşitli dergi, gazete, İnternet sitesi ve platformlarda yazar. Güncel yazılar, gezi yazıları ve öyküler yazmaktadır. Kitap çalışmaları devam etmektedir.

İzzet IRMAK hakkında 359 makale
1981 Van doğumlu. Yüzüncüyıl Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenliği Mezunu. Milli Eğitim Bakanlığında Öğretmen. Çeşitli dergi, gazete, İnternet sitesi ve platformlarda yazar. Güncel yazılar, gezi yazıları ve öyküler yazmaktadır. Kitap çalışmaları devam etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.